O nás

TOPDOORS, spol. s r.o. patří mezi významné výrobce interiérových zárubní a dveří. Společnost působí na trhu od roku 1998, kdy ji založily tři fyzické osoby sloučením svých aktivit. Každý ze spoluzakladatelů působil v oboru interiérových zárubní a dveří dlouhou dobu před vznikem TOPDOORS samostatně. Vedle zkušených zakladatelů se ve společnosti vyprofiloval tým kvalifikovaných a zodpovědných lidí.

Od počátku své existence firma investuje velkou část získaných prostředků do technologického vybavení. Díky tomu dnes disponuje nejmodernější technologií, určenou k sériové výrobě dveří a obložkových zárubní s možností nevyhýbat se atypickým řešením.

Sídlo společnosti a výroba jsou umístěny ve Véskách nedaleko Uherského Hradiště, obchod je realizován prostřednictvím firemních prodejen v Uherském Hradišti, Praze a Brně, společnosti TOPDOORS Ostrava a kvalifikovaných obchodních partnerů v rámci celé České republiky a Slovenska. Výrobně obchodní historii společnosti dokumentuje celá řada realizací v ČR a na Slovensku.